Ürün Özellikleri:
1. Bu LED güneş projektöründeki süper parlak LED'ler, karanlığı hızla aydınlatacaktır. geniş alanlı konut ve rekreasyon aydınlatması, cadde, yol, oyun alanı, çiftlik ve park aydınlatması, otoparklar, kaldırımlar, garajlar, arka bahçeler ve araba yolları dahil olmak üzere çeşitli aydınlatma uygulamaları için tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu lamba tamamen bağımsızdır ve yüksek standartlarda yapılmıştır.
2. Ayrı manuel AÇIK ve KAPALI, kısma ve zamanlayıcı özelliklerine sahip bir uzaktan kumanda. Alacakaranlıkta otomatik açılır.
ÜrünÖzel:
| Güç | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Giriş gerilimi | AC85-265 |
| Işık kaynağı | smd 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Anma Ömrü | 50000h |
| SKK | 3000K-6500K |
| Malzeme | Alüminyum |
| aydınlık | 150m/W |
| Çalışma sıcaklığı | -30-50 derece |
| IP derecelendirme | IP67 |
Ayrıntılı Görüntüler:




kullanım:

