
Ürün Özellikleri:
1. 90 watt'lık bir güneş sokak lambası enerji kullanmaz ve bir elektrikçi tarafından kurulmasını gerektirmez. Bir yolu, garaj yolunu, açık alanı veya kırsal bölgeyi aydınlatmak için gruplar halinde kullanın.
2. Anında aydınlatma için herhangi bir direğe, çite veya binaya sabitleyin. 90 watt'lık hepsi bir arada güneş enerjisi LED sokak lambalarının mevcut aydınlatma direklerine uyarlanması basittir.
3. Uzaktan kumanda, gereksinimlerinize göre aydınlatma programları ayarlamanıza olanak tanır.
4. Aerodinamik tasarımlara, hafif ABS yapıya ve ısı direncine sahip hepsi bir arada 90 W Solar LED Sokak lambaları, kurulu değilse taşınabilir. Bu ÇOK PARLAK LED ışıkları fotoğraf çekimleri için taşınabilir aydınlatma olarak, açık hava toplantıları, yemek kamyonları, spor etkinlikleri, parklar, bagaj kapısı ve diğer açık hava etkinlikleri için geçici aydınlatma olarak kullanın.
ÜrünÖzel:
| Güneş Bölmesi | Polikristal 6V 12W |
| Hareket sensörü | Evet |
| Renk sıcaklığı | Sıcak Beyaz Işık 12000-12500k / Soğuk Beyaz Işık |
| Lümen | 12000 Lümen |
| Parlak Işın Açısı | 120 Derece |
| Pil | 3.2V 12000mAH |
| Güç | 90W |
| Solar Şarj Süresi | 6-8 Saat |
| Çalışma zamanı | 10 saat |
| Garanti | 3 yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:


Elektrik tesisatı olmayan alanlar, çiftlikler, tarlalar, karanlık yollar, kırsal alanlar, dağlar, sahil kenarları veya yeni inşaat alanları için ideal seçenek 90 watt güneş enerjili sokak lambasıdır. LIT-ABS-XK-90, yalnızca sokak aydınlatması sağlamanın ötesinde, sayısız aydınlatma seçeneği sunar.
kullanım:

SSS:
1. Fotovoltaik sokak lambaları için hangi yükseklik uygundur?
Bu cihaz 6 ila 13 fit yüksekliğe kurulmalıdır.
2. Bu ışık duvara monte edilebilir mi yoksa bir direğe mi monte edilmesi gerekiyor?
Bu fikstürü monte etmek için her iki yöntem de kullanılabilir. Armatürü doğrudan bir duvara monte etmek veya bir direğe yerleştirmek her ikisi de işe yarar.
3. Solar lambaları dışarıya monte ederken nelere dikkat etmeliyim?
Sensör gece ve gündüz arasındaki farkı anlayamayabileceğinden, diğer yapay kaynakları güneş panelinden uzak tutun.
4. Güneş enerjili lamba nereye kurulabilir?
İhtiyaçlarınıza göre istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz; örneğin bir duvara, direğe, garaja vb. Güneş panelinin engellenmediğinden emin olun, çünkü bu şarjı engelleyecek ve ışığın ya çok loş olmasına ya da çabuk yanmasına neden olacaktır.
