Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Sokak lambaları pozlama veya gömme gibi şeylerle kısıtlanmadığından, çeşitli ayarlarda kullanılabilirler.
2. Güneş sokak lambaları kablo kurulumu gerektirmediğinden, daha az güvenlik riski ve inşaat masrafları vardır.
Spesifikasyon:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlık Verimliliği (LM/W) | 140lm/w |
| Güç | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Su geçirmez | IP66 su geçirmez |
| LED çip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Malzeme | Alüminyum alaşım+pc lens |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Deşarj süresi | Tasarruf Modeli: 3-5 Yağmurlu Gün |
| Çalışma modu | PIR sensörü |
Daha fazla ayrıntı:



Kullanım:



Parklar ve kareler gibi halka açık alanlar, güneş lambaları tarafından rahatça aydınlatılabilir ve sakinlerin geceleri eğlence ve boş zamanların tadını çıkarmasına izin verir.
