Ürün Özellikleri:
1. Akıllı kontrol özellikleri nedeniyle, sokak lambaları parlaklıklarını otomatik olarak mevcut ışık miktarına göre değiştirebilir.
2. Güneş lambaları, gerektiğinde aydınlatma parlaklığını ve süresini değiştirerek enerji tasarrufu için ayarlanabilir.
Spesifikasyon:
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlık Verimliliği (LM/W) | 140lm/w |
| Güç | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Su geçirmez | IP66 su geçirmez |
| Pil | Lityum pil 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 yıl |
| Şarj süresi | 7 saat |
| Çalışma modu | PIR sensörü |
Daha fazla ayrıntı:



Kullanım:



TOWNSHIP YOLLARI: Güneş sokak lambaları, yalıtılmış ilçe yollarındaki aydınlatma sorunlarını ele alarak yerliler için yaşam kalitesini artırabilir.
Köy Yolları: Köy yollarını güneş aydınlatması ile aydınlatarak, köylüler geceleri daha rahat seyahat edebilir ve daha güvende hissedebilirler.
Saha Yolları: Çiftçiler, saha yollarını aydınlatmak için güneş sokak lambalarını kullanarak geceleri tarımsal operasyonları rahatça yapabilirler.
