
Ürün Özellikleri:
1. IP67, kapalı ve yüksek dayanıklılık sağlam, su geçirmez ve uygulaması basit.
2. Çevre koruma, enerji tasarrufu ve atık yok
3. Kullanım: Plazalar, parklar, bahçeler, avlular, sokaklar, yürüyüş yolları, tarım arazileri, kampüsler gibi çevre güvenliği gerektiren alanlarda dış duvar veya direkler.
ÜrünÖzel:
| Güç | 50W / 100W |
| Işık akısı | 10000LM |
| çok kristalli | 6V |
| Güneş paneli | 25W |
| Lityum pil | 3.2V 25000mA |
| Şarj Süresi | 5-7H |
| Aydınlatma Süresi | 10-12H |
| ışık verimliliği | 120LM/W |
| Işık kaynağı | smd5730 |
| Malzeme | Yüksek kaliteli döküm alüminyum alaşımı |
| Hafif bozulma oranı | 25000h Yüzde 20'den az veya eşit |
| Renksel geriverim dizini | Ra 80'den büyük veya eşit |
Ayrıntılı Görüntüler:




Not:
1. Ultra parlak, otonom bir harici LED güneş enerjisi projektörü.
2. Güneş enerjisiyle çalışan her bir LED ışığı, diğer LED'lerle birleştiğinde aydınlatma sistemini güçlendiren ve iyileştiren gömülü bir LED'e sahiptir.
3. Daha geniş bir ışık aralığı ve daha büyük hareket mesafesi.
Açıklamalar:1. Üç çalışma modu vardır: uzaktan kumanda, hareket algılama radarı ve aydınlatma kontrolü.
2. Son Derece Basit Yapı.
3. Lambayı hızlı ve basit bir şekilde bir sundurmaya, duvara, ağaca veya direğe, birlikte verilen aksesuarları kullanarak kablo veya tele ihtiyaç duymadan monte edebilirsiniz, bu da size çok zaman kazandıracaktır.
kullanım:


SSS:
1. Bir örnek, 50w'lık bir fotovoltaik genel lambadır.
Basitçe söylemek gerekirse, en iyi fotovoltaik hareketli ışıklar, her koşulda çalışan etkili caydırıcılardır. Evinizin güvenliğini artırmak için aşağıda listelenen dış güneş ışıklarını inceleyin ve eviniz için hangi setin ideal olduğuna karar vermenize yardımcı olacak en iyi seçimlerimizden bazılarına göz atın.
2. İki farklı 50w fotovoltaik sokak lambası türü nedir?
Genellikle, monokristal veya polikristal güneş pilleri, güneş sokak aydınlatması için kullanılır.
3. Teslimatın zamanlaması nasıl?
Deneme amaçlı satın alma işlemleri 1-2 gün sürerken, toplu siparişler 5-10 gün sürer. Satın almanın boyutuna bağlı olarak.
