Ürün Özellikleri:
1. Bir lityum demir fosfat pilin 7-8 yıla kadar kullanım ömrü vardır ve 2000 ila 3500 kez yeniden şarj edilebilir.
2. Caddeler, kaldırımlar, parklar, kampüsler ve avlular dahil olmak üzere halka açık alanlarda uygun dış duvarlar veya direkler.
3. Solar duvar lambası, IP67 su geçirmez sertifikasına sahiptir ve yüksek mukavemetli PVC'den yapılmıştır, bu da onu yağmur, rüzgar, kar, buz ve rutubet gibi unsurlara karşı dirençli hale getirir. Garaj yolları, ön kapılar, teraslar, sundurmalar ve arka bahçeler dahil olmak üzere çeşitli dış mekan yerleri için mükemmeldir.
ÜrünÖzel:
| Güç | 50W 100W 200W 300W |
| Giriş gerilimi | AC85-265 |
| Işık kaynağı | smd 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Anma Ömrü | 50000h |
| SKK | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| aydınlık | 150m/W |
| Çalışma sıcaklığı | -30-50 derece |
| IP derecelendirme | IP67 |
Ayrıntılı Görüntüler:




kullanım:

