Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Solar sokak lambaları çeşitli açılarda monte edilebilir ve birlikte verilen vidalar ve bağlantı parçaları kullanılarak doğrudan duvara ve direğe monte edilebilir. Bir hareket sensörlü ışığın etkili menzili 5 ila 8 metre arasındadır ve uzaktan kumanda kullanılarak ayarlandıktan sonra, tekrar manuel olarak açılmasına gerek yoktur.
2. Güneş enerjisiyle çalışan ışıklar, IP65 su geçirmezlik derecesine sahiptir ve yüksek etkili ABS PC'den yapılmıştır.
ÜrünÖzel:
| Güç | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Işın açısı | 120 derece |
| LED Işık Kaynağı | smd 5730 |
| Işık verimi | 120 lm/ağırlık; 140 lm/ağırlık; 160 lm/ağırlık |
| SKK | 6500K |
| IP derecelendirme | IP65 Su Geçirmez |
| Başvuru | Yol, Otoyol, Avlu, Dış Mekan, Vb. |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım:

