Ürün özellikleri:
1. LED ışıkları, geleneksel akkor ampullerden 10 kat daha uzun süren etkileyici bir ömre sahiptir.
2. 360 Derece LED Mısır Işığı çevre için de avantajlar sağlar. Azalan enerji kullanımları, karbon emisyonlarını en aza indirmeye ve daha sürdürülebilir bir ortamı geliştirmeye yardımcı olur.
ÜrünSpesifikasyon:
| Lamba soketi | E27 |
| Güç Tüketimi (W) | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Aydınlık akı (LM) | 1850-1950lm |
| LED görüntüleme açısı (derece) | 360 derece |
| Yayan renk | Sıcak beyaz/doğal beyaz/serin beyaz |
| CCT (K) | 2700-6500K |
| Voltaj (V) | AC85-265V |
| Ömür | >50000 saat |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:


360 derecelik LED mısır ışığı, çok sayıda uygulama için uygun esnek bir aydınlatma seçeneği olarak hizmet eder. Bu teknoloji sıklıkla sokak lambalarında, otoparklarda, depolarda, garajlarda ve açık hava güvenlik aydınlatması için kullanılır. Geniş ışın açısı ve yüksek lümen çıkışı, geniş alanları aydınlatmak için mükemmel hale getirir, bu nedenle ticari ve endüstriyel ortamlar için tercih edilen bir seçenektir.
