Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özellikleri:
1. LED mısır ışığının dikkate değer bir özelliği uzatılmış ömrüdür. LED ampuller esneklikleri ve uzun ömürleri ile tanınır ve LED mısır ışığı bu kaliteyi örneklendirir.
2. LED mısır ışığı, karbon ayak izinizi en aza indirirken enerji masraflarından tasarruf etmenizi sağlayan olağanüstü enerji verimliliği sunar.
ÜrünSpesifikasyon:
| Lamba soketi | E27 |
| Güç Tüketimi (W) | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Aydınlık akı (LM) | 1850-1950lm |
| LED görüntüleme açısı (derece) | 360 derece |
| Yayan renk | Sıcak beyaz/doğal beyaz/serin beyaz |
| CCT (K) | 2700-6500K |
| Voltaj (V) | AC85-265V |
| Ömür | >50000hours |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:


