Ürün özellikleri:
1. Minimum enerji kullanırken maksimum parlaklık için tasarlanmış kısaltılabilir LED mısır koçanı ışıkları ile parlak ve tutarlı aydınlatma yaşayın.
2. Dimmable LED mısır koçanı ışıklarının uzun ömrü göze çarpan bir özelliktir. Bu ışıklar dayanıklılık için tasarlanmıştır, değiştirme sıklığını en aza indirir.
3. Dimmable LED mısır koçanı ışıkları olağanüstü renk kalitesi ve hatta dağıtım sağlar. Açık alanlarınızda görünürlüğü ve güvenliği artıran keskin ve canlı bir aydınlatma yaşayın.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Flicker Free | Titreşim yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Lamba tabanı | E27, E40, B22 |
| Kısaltılabilir | Triac Dimmable veya 0-10V Dimmable |
| Boyut | 50*120mm, 65*186mm, 90*205mm, 90*230mm, 90*270mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece -50 derece |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:


