özellik:
- Parlak Beyaz LED Ampul Aydınlatma önemli miktarda parlak ışık yayarak evinizdeki veya ofisinizdeki herhangi bir alanı aydınlatmak için idealdir.
- LED ampuller, geleneksel ampullere göre daha az enerji tüketerek çevre dostu olurken aynı zamanda elektrik faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olur.
- LED ampuller 5.000 saate kadar dayanabilir, bu da onları yıllarca dayanan güvenilir ve dayanıklı bir aydınlatma çözümü haline getirir.
Şartname:
| Güç | 10 W / 30 W / 50 W |
| ŞNT | 3000k, 4000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağırlık |
| CRI | >80 Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27, E40, B22, E39 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20, IP40 |
| Boyut | 50*120 mm, 70*186 mm, 90*205 mm, 90*230 mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

İster iç ister dış mekan olsun, Parlak Beyaz LED Ampul Aydınlatma her türlü ihtiyaç için parlak, emniyetli ve güvenilir ışık sağlar.
Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan-tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

