
Özellik:
1. Ultraviyole Işınları, Kızılötesi Radyasyon ve ısı radyasyonu yok.
2. Bu downlight ampul, aynı zamanda estetik açıdan hoş ve parlama önleyici olan son teknoloji bir aydınlatma ürünüdür. kusursuz renk ve nazik aydınlatma.
3.Aşırı aydınlatmanın gerekli olmadığı iç mekan ayarlarında kullanım için idealdir. Dolaplar, karavanlar veya mutfaklar için idealdir.
4. Opal bir lense ve adreslenebilir bir difüzöre sahiptir ve tutarlı, parlamayan ışık vermesi amaçlanmıştır. 12V DC ile çalıştığı ve şebeke bağlantısına ihtiyaç duymadığı için bir güç kaynağına ihtiyacınız olacaktır.
Özellikler
| Güç: | 3 W |
| Gerilim: | 12V DC |
| Koruma Sınıfı: | III |
| Işık kaynağı: | smd |
| Lümen: | 250 lm |
| Işın açısı: | 120º |
| Objektif Tipi: | Don |
| Kullanmak: | Kapalı |
| IP Koruması: | IP20 |
| UGR (Parlama Derecesi): | UGR 19 |
| Malzeme: | Alüminyum |
| Renk: | Gümüş |
| Kurulum: | gömme |
| Boyut: | 17xØ74 mm |
| Kesmek | Ø67 mm |
| Yükseklik: | 17 mm |
| Çap: | Ø74 mm |
| Toplam ağırlık: | 0,056 kg |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 derece ~ artı 40 derece |
| Ömür: | 50,000 Saat |
| Garanti: | 3 yıl |
Daha fazla resim:


SSS:
1. led ışık için örnek bir sipariş alabilir miyim?
Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.
2. Teslim süresi ne olacak?
Numune için 2-4 iş günü, seri üretim için 12-18 iş günü gerekiyor
