Ürün Özellikleri:
1. Bu tavan ışık fikstürünün CRI90+ derecesi, ışığın bir öğeyi orijinal tonuna daha doğru ve sadık bir şekilde temsil etmesini sağlayarak daha canlı ve doğru bir aydınlatma etkisi sağlar.
2. Evdeki dimmer ile uyumlu değildir; yalnızca uzaktan kumandamızı kullanarak kararır (pil yok). Aynı zamanda birçok ışık grubunu kontrol edin.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 140lm/W, 160lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265VAC |
| Kesim boyutu | 68 mm'den 280 mm'ye |
| Dış çap | 85-300mm |
Detaylı Görseller:



30W LED Yuvarlak Panel Işığı, birçok gelişmiş özellikle birlikte gelen, enerji açısından inanılmaz derecede verimli bir aydınlatma çözümüdür. Çeşitli iç mekan uygulamalarına mükemmel uyum sağlayan şık bir tasarıma sahiptir. Işığının ana kaynağı, geleneksel aydınlatma çözümlerine kıyasla yalnızca çok az enerji tüketen LED ampullerdir. Bu nedenle enerji faturalarınızdan %80'e varan oranda tasarruf etmenize yardımcı olarak çevre dostu ve uygun maliyetli bir seçenek haline gelir.
Kullanımı:

30W LED Yuvarlak Panel Işığı çeşitli iç mekan uygulamaları için mükemmeldir. Evlerde, ofislerde, okullarda, otellerde ve hastanelerde aydınlatma için yaygın olarak kullanılır. Ayrıca restoran, alışveriş merkezi, perakende mağaza gibi ticari alanlarda da kullanılabilir. Üstelik LED yuvarlak panel ışığı, konforlu ve rahat bir atmosfer yaratmak için eşit ve sıcak bir ışığa ihtiyaç duyan yerler için ideal bir seçenektir. Rahatlatıcı ve davetkar bir ortam yaratmak için mutfağınızda, banyonuzda veya bodrumunuzda da kullanabilirsiniz.
