
Ürün özelliği:
1. Bu Akıllı LED gömme ışık, çalışması için "Akıllı Yaşam" Uygulamasını kullanır. APP aracılığıyla, her bir lambayı ayrı ayrı veya gruplar halinde kontrol edebilir, spesifikasyonlarınıza göre ayarlayabilir ve rengi veya diğer aydınlatma ayarlarını değiştirebilirsiniz.
2. Our LED downlight smart employs the most recent LED chip and technology, with a CRI of >90 ve 1200 lümenlik 12W çıkış (100W halojen lambaya eşdeğer). Akıllı yukarıdan aydınlatmamız, 2700K ile 6500K arasında değişen R/G/B tek renk ve beyaz renkler sunar. APP, çeşitli durumlara veya taleplere göre renkleri değiştirmenize olanak tanır. Her rengin kısılma seçeneği vardır, bu da aydınlatmanın parlaklığını gerektiği gibi değiştirmeyi kolaylaştırır.
3. Zamanınızı iyi planlayın; Otomatik'i belirli bir anda etkinleştirin veya devre dışı bırakın. En sevdiğiniz renkler sabahları sizi karşılayacak. İyi aydınlatılmış ve aydınlık bir konutta eve gelin.
4. Akıllı led gömme aydınlatmamız, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunar. 24 saat tam zamanlı satış sonrası destek artı 5 yıllık sigorta garantisi.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Gerilim | 85-265V |
| Malzeme | Alüminyum |
| Işık kaynağı | smd2835 |
| Garanti | 5 yıl |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
Detay Resmi:







