Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. Düşük güç tüketimine sahip, 24 W, yüzde 85 enerji tasarruflu, kare LED tavan lambası. 120 derecelik bir açılma açısı ile olağanüstü derecede eşit bir genel aydınlatma sunar. Birincil avantajı, sıva, beton veya diğer malzemelerden yapılmış olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir tavan tipine kolayca monte edilebilmesidir.
2. Yeni veya yenilenmiş konutlarda, işyerlerinde, resepsiyon alanlarında, barlarda vb. mevcut ışıkların yerine kullanılması önerilir.
| güç | 12W |
| Giriş(AC) | 120V |
| Malzeme | Alüminyum ve Akrilik |
| Işık Yönü | Downlight |
| Işık akısı | 1920 LM |
| Renk sıcaklığı | Yaklaşık 3000K Sıcak Işık |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkon, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| İç Mekan/Dış Mekan Kullanımı | Dış Mekan, İç Mekan |
Detay Resmi:






