Açıklama
Soruşturma göndermek

Aydınlatma Güvenliğine Odaklanmamak Bir "toz Dergisi" İçinde Olmak Gibi
Yüksek risk katsayısına sahip işyerleri için patlamaya dayanıklı lambaların rolü özellikle açıktır.
Canınızın ve malınızın tehlikede olmaması için önleyici tedbirler alın
ÖNE ÇIKANLAR
- üniter yapı
- Güzel ısı radyasyon etkileri
- Güvenilir
- Darbeye dayanıklı tasarımlar
- Korozyona, suya ve yüksek sıcaklığa dayanıklı
- Kaideye veya tavana monte edilebilir
- Muhtelif patlayıcı/yanıcı ortamlarda, askeri sahalarda, bina içi/harici operasyon ve şantiyelerde projektör olarak kullanılır.
- Çeşitli zorlu ortamlar için uygun
PARAMETRELER
| Yüzey rengi | Sarı |
| Ürün adı | LED patlamaya dayanıklı ışık |
| Güç | 150W |
| Işın açısı | 60 derece, 90 derece, 120 derece |
| IP derecelendirme | IP65 Sertifikası |
| PF | 0,97'den büyük veya eşittir |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 120 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -45 derece ~80 derece |
| Malzeme | Patlamaya dayanıklı dökme alüminyum |
| led çip | LUMİLED'LER |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Voltajı(V) | AC85-265V |
| Renk sıcaklığı | 2700-6500K |
| Frekans aralığı | 50-60HZ |
DETAYLI GÖRÜNTÜ









