Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri :
1. Anında aydınlatma ve yeniden vuruş.
2. Net, beyaz ışıkla daha iyi görünürlük.
3. Soğuk sıcaklıkta çalışma / ısınma gerekmez.
4. Kolay kurulum – kompakt modüler armatür, mevcut Champ montaj modülüne takılır.
5. Enerji verimli – kullanılan enerjide yüzde 85'e varan azalma.
| Watt | 50w/100w/150w/200w |
| Lümen | >120 lm/ağırlık |
| SKK | 2700K~6500K |
| PF | >0.95 |
| Gerilim | AC100V~240V 50HZ/60HZ |
| Renk sıcaklığı | 5000K |
| Ra | 85'ten büyük veya eşit |
| Ortam sıcaklığı | -20 derece ~ artı 45 derece |
| Işık kaynağı ömrü | 50000 saatten büyük veya eşit |
| Başvuru | Benzin istasyonları, Petrol sahaları, Kimya endüstrisi, Enerji santralleri, Boyama alanları, Nemli durum |
Detay Resimleri:






