Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri :
1. Dünya üzerinde temperli cam ve silikon contalar ile döküm alüminyumdan yapılmış profesyonel patlamaya dayanıklı muhafaza
2. LED gerçek bir yeşil LED'dir ve cıva, sodyum veya başka herhangi bir tehlikeli madde içermez.
3. T6 sıcaklık artışı ve IIB izolasyon seviyesi ile patlamaya dayanıklı aydınlatma, 21 ve 22 numaralı patlayıcı ve parlayıcı bölgelerde kullanılabilir.
| Güç | 30W 40W 50W 60W |
| Işın açısı | 60 derece, 90 derece, 120 derece |
| IP derecelendirme | IP65 |
| PF | 0,97'den büyük veya eşittir |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Lamba Işık Verimliliği(lm/w) | 120 |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -45 derece ~80 derece |
| Malzeme | Patlamaya dayanıklı dökme alüminyum |
| Giriş Voltajı(V) | AC85-265V |
| Renk sıcaklığı | 2700-6500K |
Detay Resimleri:







