Açıklama
Soruşturma göndermek

Patlama koruması:
– IECEx (Sertifika CNEX 18.0024X)
– CENELEC
– NEC
Şunlarda kullanılabilir:
– Bölge 2
– Bölge 21 ve Bölge 22
– Sınıf I, Bölge 2
– Sınıf I, Bölüm 2, Gruplar A,B,C,D
Mevcut Lamba Gücü (LED):
60W, 90W, 120W, 160W, 200W, 240W
Üç farklı muhafaza tipi (90, 160, 240)
CC-CV (Sabit Akım, Sabit Voltaj) güç denetleyicisi ve terminal bölmeleri ile izole edilmiş LED lamba bölmesi.
PARAMETRELER
| Güç: | 100W |
| Giriş: | AC85-265V/50HZ |
| Yonga: | SMD3030-120PCS |
| Renk: | 3000K/6000K |
| Işık efekti: | 130LM/W |
| CRI: | 80Ra'dan büyük veya eşit |
| Güç faktörü: | 0,95'ten büyük veya eşittir |
| IP derecelendirme: | IP66 |
| Boyut: | 285*230*90mm |
| Brüt ağırlık: | 2600g |
DETAYLI GÖRÜNTÜ









