Ürün spesifikasyonu
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP derecesi | IP44 koruma sınıfı |
| Giriş voltajı | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80RA |
| Aydınlık etkinliği | 110-120lm/w |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
Ürünler Açıklama
1. 220-277V güç kaynakları ile çalışma için tasarlanmış yüksek voltajlı LED düz panel armatürü.
Hem parlak hem de enerji tasarruflu 2.18W aydınlık çıkış
3. Net ve keskin bir 4200K renk sıcaklığı oluşturur
4. Birçok ortam için uygun zarif ve çağdaş tasarım



5. Elverişli bir ofis veya yaşam ortamı için tutarlı ve homojen aydınlatma sağlar.
6. Yıllarca güvenilir kullanım için kalıcı ve dayanıklı
7. Zahmetsiz aydınlatma çözümleri için kurulması ve bakımını yapması basit
8. Hem iş hem de konut kullanımları için uygun
9. Bu prim LED düz panel ışığı ile görünürlük ve verimlilik.
Kullanım
1. İş Yeri
2.Restroom
3. Alışveriş yeri

Bizim Üretimimiz

Organizasyonumuz on yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir ve müşterilerimize sürekli olarak olağanüstü hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz ve sürekli olarak soruları ele almaya çalışıyoruz ve herkes için olumlu bir deneyimi garanti ediyoruz. Üstün kaliteli mallar sağlayarak, eşyalarımızın beklentileri aşacağını ve zamanın testine dayanacağını garanti ederek mükemmelliğe olan bağlılığımızı tekrar teyit ediyoruz. İlerledikçe ve geliştikçe, bizi işte saygın bir marka olarak kuran standartları korumaya kararlıyız.
takım
Hizmet vermek
