Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Geleneksel ampullerden çok daha az enerji kullandıkları için nihayetinde daha uygun fiyatlı bir seçenektirler. Ayrıca geleneksel aydınlatma seçeneklerinden çok daha uzun ömürlü oldukları için zamanla daha az onarıma ihtiyaç duyarlar.
2. 12 voltluk LED şerit ışıklar da oldukça enerji tasarrufludur. Çeşitli renklerde gelirler ve belirli ihtiyaçları karşılamak için herhangi bir uzunlukta özelleştirilebilirler.
ÜrünŞartname:
| Güç | Metre başına 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP40 veya IP65 Su Geçirmez |
| Giriş voltajı | 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 |
| Işık etkinliği | {{0}lm/W |
| Boyut | 5000*5mm, Genişlik 5mm |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı |
| Malzeme | PVC + LED |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000saat |
Ayrıntılı Görseller:






Kullanım:


