Ürün Özellikleri:
1. Depoların yanı sıra tünel, garaj, fabrika gibi birçok farklı lokasyonda da uygulanabilmektedir. Bu aydınlatma armatürü, güvenilir ve etkili aydınlatmaya ihtiyaç duyan ilaç, gıda işleme ve araba üretimi gibi sektörler için idealdir.
2. Geleneksel floresan aydınlatma, Hang Tri-Proof LED Işık ile karşılaştırıldığında daha iyi performans gösterir. Son teknoloji ürünü LED mimarisi, minimum enerji tüketimiyle optimum aydınlatmayı garanti eder. Bu aydınlatma armatürüyle enerji kullanımında %70'e varan oranda tasarruf sağlayabilirsiniz, bu da enerji faturalarında büyük tasarruf anlamına gelir. Ayrıca geleneksel aydınlatma seçeneklerine göre daha az bakım gerektirir ve daha uzun ömürlüdür.
ÜrünŞartname:
| Güç | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Giriş gerilimi | AC85-265V, 100-277V AC |
| renk sıcaklığı | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ışık akısı | 120LM/W,140lm/W, 160LM/W |
| Işın açısı | 180 derece |
| Tüp Malzemeleri | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Lamba tabanı | G13 |
| Boyut | 60CM 120CM 150CM |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| CRI | >80 |
| Led çip | Epistar 2835 |
| Garanti | 5 yıl |
| Ömür | 50000 saat |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP65 |
Detaylı Görseller:






Hang Tri-Proof LED Light adı verilen entegre armatür sistemi, neme, toza ve korozyona karşı hassas olan yerler için en iyi aydınlatma seçeneklerini sağlamayı amaçlamaktadır. Uzun ömürlü, toza ve korozyona dayanıklı, mükemmel aydınlatma üretebilen, enerji tasarruflu bir aydınlatma armatürüdür. Bu ışıklar fabrikalar, depolar ve garajların yanı sıra sert hava koşullarına maruz kalan dış mekanlar da dahil olmak üzere ticari ve endüstriyel ortamlar için ideal seçimdir.
Kullanımı:

1. Fabrikalar, depolar ve üretim alanları: Bu ışıklar, büyük endüstriyel alanlara mümkün olan en iyi aydınlatmayı sağlamak için mükemmeldir, bu da hem üretkenliği hem de güvenliği artırır.
2. Garajlar ve otoparklar: Hang Tri-Proof LED Işık, korozyona, suya ve toza dayanıklı olması ve güçlü aydınlatma sunması nedeniyle bu alanlar için mükemmel bir aydınlatma seçeneğidir.
3. Spor Merkezleri: Bu ışıklar mükemmel ışık dağılımı sağladığından ve yüksek yoğunlukta aydınlatma sunduğundan spor merkezleri için idealdir.
