Ürün özelliği:
1. IP65 su geçirmez sertifikası; dış mekan kullanımına izin verilir.
2. Yüksek enerji verimliliği, güç için ödeme ihtiyacınızı azaltır.
3. Duvar, köprü ve reklam panosu aydınlatması için asil ve güzel sıcak beyaz rengindeki "ışık perdesi" efekti tercih edilir.
4. Çevre koruma, gaz emisyonu, gürültü, kirlilik, UV ışınları veya cıva emisyonu yok.
5. Kullanım örnekleri arasında duvar lambaları, parklar, köprü aydınlatması, mimari aydınlatma, meydanlar, villalar, eğlence parkları, büyük barlar, reklam, sahne aydınlatması, peyzaj aydınlatması, oteller ve diğer dekoratif aydınlatma yer alır.
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 3000-6500K |
| watt | 10w/15w/18w/20w/25w/30w |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| UGR | <19 |
| Öğe | Led duvar yıkayıcı |
| Koruma | IP65 |
| LED Rengi | Kırmızı, Yeşil, Mavi, Beyaz, Sıcak beyaz RGB, RGBW, diğerleri |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı toz boya, 4mm kalınlığında temperli cam, |
Detay Resmi:





