Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. E40 Vida Tabanlı bu Mısır Ampulü, yüksek düzeyde parlaklık ve uzun ömür sunarak ortamınız için güvenilir bir aydınlatma seçeneği sunar.
2. Sorunsuz kurulum prosedürü ve enerji tüketimi açısından verimli tasarımı nedeniyle hem konut hem de iş ortamları için uygun maliyetli bir seçenektir.
3. E40 Vida Tabanlı Mısır Ampulü, sıcak ve çekici bir ışık yayarak her alanda sıcak ve davetkar bir ortam yaratır.
Şartname:
| Güç | 10W/30W |
| ŞNT | 3000k, 4000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağ |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:


